خانه » کلینیک پوست و زیبایی » هزینه کاشت موی سر در تهران

هزینه کاشت موی سر در تهران

کاشت موی سر یک روش جراحی است که فولیکول های مو را از پشت سر به جلو حرکت می‌دهد. هزینه کاشت موی سر در تهران بستگی به میزان حجم تعداد موی مورد نیاز و کیفیت پیاز ها دارد. فولیکول های مو ساختارهای کوچکی هستند که مو تولید می‌کنند. کاشت مو را کاهش پوست سر نیز می‌نامند، اصطلاحی که دکتر اوتار نوروود در اوایل دهه 1950 ابداع کرد.

این روش از دهه 1950 بهبود یافته است، با اولین سمپوزیوم بین المللی در مورد این موضوع در سال 197 برگزار شد. عمل جراحي. در این سمپوزیوم جراحان پلاستیک از آمریکا، کانادا، اروپا و آمریکای جنوبی حضور داشتند. اولین عمل جراحی کاشت مو در ترکیه در اواخر قرن نوزدهم انجام شد.

کاشت مو یک روش جراحی برای ترمیم مو در نواحی طاسی است. کلمه پیوند به معنای انتقال با جابجایی چیزی است. کاشت مو انتقال مو از یک قسمت بدن به قسمت دیگر است که البته این روش در بعضی موارد استفاده میشودو هزینه متفاوت دارد. در کاشت مو، تک تک فولیکول‌های مو از ناحیه‌ای از پوست سر که مو در مرحله رشد طبیعی است، گرفته می‌شود و سپس به مناطق طاس یا طاسی پیوند داده می‌شود.

کاشت موی سر در تهران

کاشت مو یک روش جراحی هزینه بر است که در آن موها از پشت سر برداشته شده و به مناطق طاس یا نازک منتقل می‌شوند. همچنین به عنوان کاهش پوست سر یا پیوند واحد فولیکولی (FUT) شناخته می شود. این روش برای درمان طاسی با الگوی مردانه، که به آن آلوپسی آندروژنیک نیز گفته می شود، استفاده می شود. کاشت مو را می توان در نواحی دیگر بدن که مو نازک یا از دست رفته است نیز انجام داد.

هزینه کاشت موی سر در تهران
هزینه کاشت موی سر در تهران

هزینه کاشت موی سر در تهران به روش SUT

کاشت مو به روش SUT یک روش انقلابی کاشت مو است که توسط دکتر مانی در هند توسعه یافته است. SUT یک روش کم تهاجمی برای برداشت گرافت ها از پشت و کناره های سر و پیوند این گرافت ها در ناحیه ای از پوست سر است که مو مورد نظر است. این روش برای دور زدن محدودیت‌های FUE ایجاد شد که در آن ناحیه اهداکننده منجر به زخم و ناحیه گیرنده منجر به نازک شدن و از دست دادن موهای سالم می‌شود.

روش SUT تضمین می کند که ناحیه اهدا کننده دست نخورده باقی می ماند و هیچ ریزش مو در ناحیه اهدا کننده وجود ندارد. ناحیه اهداکننده حتی پس از یک یا چند جلسه کاشت مو به روش SUT سالم می ماند. کاشت مو به روش SUT یک تکنیک جدید کاشت مو بر اساس اصل پیوند پوست و مو است. این یک روش غیر خطی کاشت مو است که موها را از پوست سر گرفته و به ناحیه خاصی از صورت پیوند می‌دهد. نتایج بسیار طبیعی و شبیه به کاشت مو با استفاده از تکنیک های خطی است.

کاشت موی سر در تهران چقدر هزینه دارد؟

بر اساس گزارش بانک مرکزی ایران، در سال ۲۰۱۶، ایرانیان ۲ میلیارد دلار برای سفرهای خارجی از جمله گردشگری و توریسم درمانی هزینه کرده‌اند. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گزارشی میانگین هزینه کاشت مو در تهران را 2500 تا 8000 دلار اعلام کرد.

هزینه کاشت مو در تهران بسته به اینکه جراحی کاشت مو در کلینیک خصوصی یا بیمارستان دولتی انجام شود بین 7000000 تومان تا 12000000 تومان متغیر است.

کاشت موی سر در تهران چقدر هزینه دارد
کاشت موی سر در تهران چقدر هزینه دارد

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

5 / 5. مجموع: 8

Add a Comment

Your email address will not be published.

catgram