خانه » کلینیک پوست و زیبایی » بهترین چسب پروتز مو

بهترین چسب پروتز مو

انواع مختلفی از چسب پروتز مو در بازار وجود دارد، اما برخی از آنها بهتر از سایرین هستند. بیشتر این چسب‌ها برای موهای مصنوعی ساخته شده اند. در حالی که برخی دیگر برای موهای انسان طراحی شده‌اند. برخی از چسب‌ها موقتی هستند، در حالی که برخی دیگر دائمی هستند. هنگام انتخاب چسب پروتز مو، توجه به نوع موی مورد استفاده، نوع چسب و نتایج مطلوب بسیار مهم است.

برای انتخاب بهترین چسب پروتز مو باید به عوامل مختلفی توجه کرد. اولی نوع چسب است. دو نوع وجود دارد: مایع و جامد. چسب های مایع انعطاف پذیری بیشتری دارند. برای پروتزهای مو که حرکت زیادی دارند مانند کلاه گیس بهتر است. چسب‌های جامد سفت‌تر هستند و برای پروتز‌های مو که حرکت زیادی ندارند، مانند قطعات مو، بهتر است. دومین عاملی که باید در نظر گرفت، استحکام چسب است.

هر چه چسب قوی تر باشد، مدت بیشتری در جای خود باقی می‌ماند. با این حال، مهم است که چسبی را انتخاب کنید که خیلی قوی نباشد، زیرا می تواند به پروتز مو و مو آسیب برساند.

برخی از چسب ها برای چسباندن موهای مصنوعی به پوست سر بهتر هستند، در حالی که برخی دیگر برای چسباندن موهای انسان به پوست سر بهتر هستند. برخی از چسب ها موقتی هستند، در حالی که برخی دیگر دائمی هستند. انتخاب چسب مناسب برای نتایج دلخواه بسیار مهم است.

قویترین چسب برای پروتز مو
قویترین بهترین چسب برای پروتز مو

نصب پروتز مو بدون چسب

چند روش مختلف وجود دارد که می‌توانید بدون استفاده از چسب، چسب مو را نصب کنید. یکی از راه ها استفاده از چسب مژه است. این یک نوع چسب است که به طور خاص برای استفاده با مژه مصنوعی طراحی شده است. بسیار قوی است و موها را به خوبی در جای خود نگه می‌دارد. یکی دیگر از روش های نصب چسب مو بدون استفاده از چسب، استفاده از سنجاق مو است.

می‌توانید از سنجاق موی فلزی یا سنجاق موی پلاستیکی استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که سنجاق ها بسیار محکم هستند و موها را در جای خود نگه می‌دارند. در نهایت می توانید از گیره مو استفاده کنید. گیره های مو روشی عالی برای نصب پروتز مو بدون استفاده از چسب هستند زیرا بسیار محکم بوده و موها را به خوبی در جای خود نگه می‌دارند. هنگامی که یک بیمار ریزش مو را تجربه می‌کند.

چند گزینه درمانی مختلف وجود دارد که می توان آنها را دنبال کرد. یکی از این موارد نصب پروتز موی بدون چسب است. چسب پروتز وسیله‌ای است که از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته شده و به منظور ایجاد ظاهر مو بر روی پوست سر اعمال می‌شود.

نصب پروتز مو بدون چسب
نصب پروتز مو بدون چسب

انواع مختلفی از پروتزهای موی غیرچسبنده وجود دارد که رایج‌ترین آن‌ها مدل مو است. موی تکه نوعی پروتز موی غیر چسبنده است که از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته شده. برای ایجاد ظاهر مو به پوست سر چسبانده می شود. متداول ترین نوع مدل مو، قیچی است.

پروتز مو دائم

با توجه به جنس و کیفیت چسب پروتز مو، باید در نظر داشته باشید که اولا هزینه کمتر در لحظه است و موهای بدست آمده بوسیله روش پروتز مو دائمی نیست و حداکثر ۱ سال بعد باید نسبت به ترمیم و جایگزینی آنها اقدام کرد. پس هزینه پروتز مو در طول عمر شما چندین برابر هزینه کاشت مو در تهران خواهد بود. اما پروتز مو دائم به این معنی است که شما با هزینه ای کمتر و بدون جراحی زمانی طولانی از داشتن مو با سلیقه خود لذت ببرید.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

4.6 / 5. مجموع: 11

Add a Comment

Your email address will not be published.

catgram