خانه » بازسازی و طراحی دکوراسیون » قیمت میز ناهار خوری سلطنتی

قیمت میز ناهار خوری سلطنتی

میز ناهارخوری مرکز خانه است. اینجا جایی است که برای وعده های غذایی خانوادگی، جشن های تعطیلات، و شب های بازی دور هم جمع می‌شویم. همچنین مکان مناسبی برای انجام تکالیف کودک یا لذت بردن از یک شب عاشقانه برای زوجین است.

میز ناهار خوری سلطنتی بخش مهمی از بسیاری از خانه ها در بریتانیا و سایر کشور های اروپایی با قیمت های بسیار بالا است. میز می‌تواند به عنوان یک مکان تشریفاتی برای شام های رسمی و سایر مناسبت های خاص استفاده شود.

از زمان قرون وسطی که از چوب و سنگ ساخته می شد توسط سلطنت استفاده می‌شد.

قیمت میز ناهار خوری سلطنتی ۶ نفره

قیمت میز ناهار خوری سلطنتی
میز ناهار خوری سلطنتی

میز از چوب بلوط ساخته شده و قطر آن 2.5 متر است. این نوع میز در قرن هجدهم در زمان پادشاه جورج دوم، که از سال 1727 تا 1760 سلطنت می‌کرد، ساخته شد. میز بیضی شکل است و می‌تواند 6، 8، 9، 12 و تا 20 نفر را در اطراف آن بنشیند.

از نظر قیمت میز ناهار خوری سلطنتی یک قطعه مبلمان مهم است که در شام برای سلطنت استفاده می‌شد. این از بلوط ساخته شده است و می‌تواند تا 20 نفر را در اطراف خود بنشیند، از سلطنت پادشاه جورج دوم از 1727 تا 1760.

خرید انواع میز ناهار خوری سلطنتی در یافت آباد و حسن آباد تهران

خرید میز ناهار خوری سلطنتی یافت آباد حسن آباد
خرید میز ناهار خوری سلطنتی یافت آباد و حسن آباد

یکی از معروف ترین میزی از یک تکه چوب ساخته شده و از زمان قاجار در کاخ بوده است.

میز نهار خوری شاه آباد یافت آباد یکی از معروف ترین مبلمان در ایران است. در تهران قرار دارد و در سال 1892 برای محمدعلی شاه قاجار ساخته شد. این میز از آن زمان تا کنون در کاخ بوده و یکی از مشهورترین مبلمان دوران قاجار است.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

4.5 / 5. مجموع: 14

1 thoughts on “قیمت میز ناهار خوری سلطنتی”

  1. سلام
   قیمت رو نذاشتید چرا ؟؟

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  catgram