خانه » خدمات تبلیغاتی شهری » خدمات تابلو سازی

خدمات تابلو سازی

خدمات تابلو سازی از جمله سرویس هایی است که توسط مجموعه های خاص ارائه می‌شود تا به کسب‌وکارها کمک کند تا تابلوهایی را برای کسب و کار خود بسازند.

تابلوها راه بسیار خوبی برای اطلاع رسانی در مورد کسب و کار شما هستند، از تابلوهای تبلیغاتی گرفته تا منوها، انواع مختلفی از تابلوها وجود دارد که می‌توانید آنها را بسازید و لوگوی خود را روی آنها چاپ کنید. بهترین چیز در مورد ساخت این نشانه ها این است که سال ها دوام می‌آورند و در صورت نیاز به روز رسانی آنها آسان خواهد بود.

خدمات تابلو سازی ستون فقرات هر کسب و کاری است. آنها یک نمایندگی ملموس از یک شرکت ارائه می دهند و به آن کمک می کنند تا از بین جمعیت متمایز شود.

در این مقاله به بررسی انواع خدمات تابلوسازی و اهمیت آنها در دنیای امروز می پردازیم.

تابلوها بخش مهمی از هر کسب‌وکاری هستند، زیرا نمایشی ملموس از یک شرکت ارائه می‌کنند و به آن کمک می‌کنند تا از بین دیگران متمایز شود. در این مقاله به بررسی انواع خدمات تابلوسازی و اهمیت آنها در دنیای امروز می پردازیم.

ساخت تابلو مغازه

در این قسمت مراحل مختلف ساخت تابلو مغازه فوری را توضیح می‌دهم.

  1. لوازم را دریافت کنید: به تعدادی تخته پوستر، یک خط کش، یک مداد، و چند نشانگر نیاز دارید.
  2. علامت خود را بکشید: علامت خود را روی تخته پوستر بکشید و آن را برش دهید تا برای قرار دادن روی دیوار آماده شود. مطمئن شوید که فراموش نکنید که برای کلمات “باز” یا “بسته” فاصله بگذارید.
  3. تصمیم بگیرید که علامت خود را کجا می خواهید: تصمیم بگیرید که می خواهید علامت خود را کجا روی دیوار آویزان کنید. قبل از اینکه شروع به کشیدن روی آن کنید با یک X با مداد علامت بزنید تا وقتی مرحله دوم را تمام کردید، بتوانید آن را درست آویزان کنید. دور بدون نیاز به هیچ کمک دیگری!
  4. ثبت نام خود را آویزان کنید: پس از اتمام تمام این مراحل، تابلوی مغازه خود را آویزان کنید!

تابلو سازی چلنیوم

تابلو چلنیوم
تابلو چلنیوم

چلنیوم نوعی فلز است که در ساخت پانل های آلومینیومی استفاده می‌شود. پانل‌های چلنیوم از ورق‌های آلومینیومی نورد شده یا اکسترود شده ساخته می‌شوند که با عوامل کیل‌کننده پردازش شده‌اند. این عوامل کیلیت هستند که این پانل ها را در برابر مواد خورنده مانند آب نمک، باران اسیدی و سایر مواد شیمیایی مقاوم می‌کنند.

پانل های چلنیوم همچنین در برابر خوردگی ناشی از آب نمک و باران اسیدی مقاوم هستند زیرا از پوشش غیر گالوانیزه روی فلز استفاده می‌کنند و در ساخت تابلو چلنیوم استفاده میشوند. برخلاف فولاد که در تماس با آب نمک و باران اسیدی دچار خوردگی می‌شود. عوامل کیلیت با ایجاد یک سد محافظ بر روی سطح فلز از این خوردگی جلوگیری می‌کنند.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

5 / 5. مجموع: 7

Add a Comment

Your email address will not be published.

catgram