قیمت میز اداری

بسته به نوع قیمت میز اداری، اندازه و جنس آن می‌تواند متفاوت باشد. متداول ترین مواد برای میزهای اداری چوب و فلز هستند. میزهای اداری چوبی ارزان تر از میزهای فلزی هستند. میزهای چوبی نیز بیشتر مستعد خراش و لکه هستند. از طرف دیگر میزهای فلزی دارای ظاهری براق هستند که باعث می‌شود گرانتر از میزهای چوبی به نظر برسند. آنها همچنین در برابر خراش و لکه مقاوم هستند، اما نسبت به چوبی سنگین تر هستند.

قیمت یک میز اداری می‌تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار متغیر باشد. این همه به نوع میز، اندازه و از چه چیزی ساخته شده است. یک میز ساده ساخته شده از تخته خرده چوب از حدود 600هزار تومان شروع می‌شود، اما می توانید میزهایی را که از فلز یا چوب ساخته شده اند با قیمت 5 میلیون تومان بیشتر پیدا کنید.

قیمت میز مدیریتی

قیمت میز مدیریتی
قیمت میز مدیریتی

میز مدیریت ابزاری برای مدیران است تا با کارمندان خود در ارتباط باشند. این میز به مدیران اجازه می دهد تا بر فعالیت های کارکنان خود نظارت داشته باشند و همچنین آنها را در مورد پیشرفت های جدید به روز کنند.

برخی از افراد فکر می کنند که بهترین راه برای سازماندهی میز مدیریت این است که همه چیزهایی را که به طور منظم استفاده می‌کنند در یک مکان داشته باشند. این را می‌توان با داشتن کشو یا قفسه برای خودکار، گیره کاغذ و سایر مواردی که به طور مکرر استفاده می‌شود، به دست آورد. دیگران ترجیح می‌دهند همه چیز را روی میز خود در نظر بگیرند تا بتوانند در هر لحظه آنچه را که نیاز دارند ببینند.

صندلی اداری قیمت مناسب

نمی‌توان بر اهمیت صندلی های اداری بیش از حد تاکید کرد. آنها یکی از مهم ترین مبلمان اداری هستند و بدون آنها کار کردن غیرممکن است. مهم است که صندلی اداری تهیه کنید که راحتی و پشتیبانی را در عین حال بادوام داشته باشد.

یک صندلی اداری خوب باید ارگونومیک و راحت باشد. همچنین باید دارای یک تکیه گاه باشد که از ناحیه کمری بدن و بازوها پشتیبانی کند که می‌تواند متناسب با قد شما تنظیم شود. این صندلی همچنین باید دارای سیستم تنظیم ارتفاع پنوماتیک برای تنظیم آسان و همچنین مکانیزم شیب برای پشتیبانی از پشت باشد.

میز اداری شرکتی

برخی از شرکت ها یک طراحی استاندارد برای میزهای خود دارند و از همه کارکنان انتظار می رود که از این طرح پیروی کنند. مشکل این رویکرد این است که نیازهای منحصر به فرد هر کارمند را در نظر نمی‌گیرد.

میز اداری شرکتی
میز اداری شرکتی

برخی از افراد ممکن است به یک میز بزرگتر، یا صندلی ارگونومیک تر، یا ارتفاع متفاوت مانیتور یا حتی فضای بیشتری روی میز خود برای ذخیره سازی نیاز داشته باشند.

میز اداری شرکتی مهمترین قطعه مبلمان در یک دفتر است. جایی است که بیشتر وقت خود را در آن می‌گذرانید و باید متناسب با نیازهای شما طراحی شود.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

5 / 5. مجموع: 9

Add a Comment

Your email address will not be published.

catgram