خانه » باغ رستوران نیاوران

باغ رستوران نیاوران

باغ رستوران نیاوران یک رستوران محبوب در محله نیاوران تهران، ایران است. باغ رستوران یک نقطه دیدنی با چشم انداز پارک آرارات از باغ است. این رستوران سالها بهترین رستوران در کل محله نیاوران بوده است. مهم است که در قبض خود در اینجا مراقب باشید زیرا ممکن است سعی کنند از شما بیشتر از هزینه ای که نیاز دارید بپردازند.

بهترین رستوران های نیاوران

پارسیان یکی از بهترین رستوران های نیاوران برنده جایزه است، با باغی زیبا و سرآشپزهای معروف مختلف. غذاها با استفاده از دستور العمل های سنتی با ارائه رنگارنگ و اشتها آور تهیه می شوند. دارای فضایی زیبا و موسیقی ملایم، و یکی از محبوب ترین باغ رستوران های تهران است. باغ رستوران نیاوران مکانی محبوب و شناخته شده برای میزبانی رویدادها و جلسات است. منو متنوع است و دارای انواع غذاهای بین المللی است ، با منوی بوفه و بخش کبابی. وجود دارد.

بهترین رستوران های نیاوران
بهترین رستوران های نیاوران تهران

بهترین باغ رستوران نیاوران تهران

باغ رستوران نیاوران یکی از بهترین باغ رستوران های تهران است. محیط فوق العاده ای دارد و غذا خارج از این جهان است. این مانند پا گذاشتن در سرزمین رویایی فرار رستوران دارای یک باغ در خارج است که بسیار زیبا طراحی شده است و مجهز به گیاهان و گل است. این باغ همچنین دارای یک حوضچه بزرگ است که می توانید برای رویدادهای خصوصی در تهران اجاره کنید.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

4.4 / 5. مجموع: 7

Add a Comment

Your email address will not be published.

catgram