باغ رستوران نیاوران

باغ رستوران نیاوران یک رستوران محبوب در محله نیاوران تهران ، ایران است. باغ رستوران یک نقطه دیدنی با چشم انداز پارک آرارات از باغ است. این رستوران سالها بهترین رستوران در کل محله نیاوران بوده است. مهم است که در قبض خود در اینجا مراقب باشید زیرا ممکن است سعی کنند از شما بیشتر از هزینه ای که نیاز دارید بپردازند.

لیست باغ رستوران های نیاوران

پارسیان یک رستوران برنده جایزه است، با باغی زیبا و سرآشپزهای معروف مختلف. غذاها با استفاده از دستور العمل های سنتی با ارائه رنگارنگ و اشتها آور تهیه می شوند. دارای فضایی زیبا و موسیقی ملایم، و یکی از محبوب ترین رستوران های تهران است. باغ رستوران نیاوران مکانی محبوب و شناخته شده برای میزبانی رویدادها و جلسات است. منو متنوع است و دارای انواع غذاهای بین المللی است ، با منوی بوفه و بخش کبابی. وجود دارد.

بهترین رستوران های نیاوران
بهترین رستوران های نیاوران

بهترین باغ رستوران نیاوران

باغ رستوران نیاوران یکی از بهترین رستوران های نیاوران است. محیط فوق العاده ای دارد و غذا خارج از این جهان است. این مانند پا گذاشتن در سرزمین رویایی فرار رستوران دارای یک باغ در خارج است که بسیار زیبا طراحی شده است و مجهز به گیاهان و گل است. این باغ همچنین دارای یک حوضچه بزرگ است که می توانید برای رویدادهای خصوصی اجاره کنید.

امتیاز به این مطلب:

5 / 5. 1

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید