خانه » فروشگاه های تجهیزات اداری » قیمت میز مدیریت و کنفرانس

قیمت میز مدیریت و کنفرانس

قیمت میز مدیریت و کنفرانس با توجه به موادی که از آن ساخته شده است، چند نفر می‌توانند در آن بنشینند، اندازه آن و اینکه آیا ویژگی های اضافی وجود دارد تعیین می شود.

قیمت میز مدیریتی می‌تواند از پنج میلیون تومان تا پانصد میلیون تومان متغیر باشد. مبلغ تمام شده به مواد استفاده شده در ساخت آن و همچنین تعداد افرادی که می‌توانند در آن بنشینند بستگی دارد. مدیریت مسئولیت هدایت کلی شرکت و سودآوری آن را بر عهده دارد. میز کنفرانس مکانی است که افراد می‌توانند در آن ملاقات کنند و در مورد استراتژی های تجاری بحث کنند.

قیمت میز مدیریت و کنفرانس

قیمت میز مدیریت و کنفرانس
قیمت میز مدیریت و کنفرانس

میزی که به مدیران اجازه می‌دهد در محیطی انعطاف پذیرتر کار کنند. همچنین دارای یک میز داخلی است که به مدیران اجازه می‌دهد روی کارهایی که نیاز به حفظ حریم خصوصی یا تمرکز بیشتری دارند کار کنند.

میز مدیریت برای مدیرانی طراحی شده است که می‌خواهند دفترشان متحرک تر، انعطاف پذیرتر و کارآمدتر باشد. میز را می‌توان به سرعت مونتاژ و جدا کرد، به این معنی که در صورت نیاز می‌توان آن را در دفتر جابجا کرد.

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس

میز کنفرانس میزی است که برای جلسات، کنفرانس ها و انواع دیگر گردهمایی ها استفاده می‌شود. معمولاً دارای یک سطح مستطیل شکل بزرگ است که به اندازه کافی بلند است تا افراد زیادی را در اطراف آن بنشیند. همچنین دارای انتهای سر یا پا است که در آن صندلی هایی برای افرادی که جلسه یا رویداد را رهبری یا میزبانی می‌کنند وجود دارد.

میز کنفرانس را می‌توان از مواد مختلفی مانند چوب، فلز، شیشه و پلاستیک ساخت. همچنین میزهایی وجود دارند که دارای پریز برق داخلی هستند تا بتوان وسایل الکترونیکی را در حین استفاده پشت میز شارژ کرد.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

5 / 5. مجموع: 2

Add a Comment

Your email address will not be published.

catgram