خانه » فروشگاه انواع دوربین مداربسته » بهترین دوربین مدار بسته دید در شب

بهترین دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مدار بسته دید در شب یک فناوری امنیتی است که از یک نورافکن مادون قرمز برای تولید تصاویر در شرایط کم نور یا تاریکی استفاده می‌کند. هنگامی که نور مرئی کافی وجود ندارد، یک روشن کننده مادون قرمز، که معمولا یک LED مادون قرمز است، برای روشن کردن صحنه استفاده می‌شود. تصاویر گرفته شده توسط یک دوربین با حسگر مادون قرمز حساس را میتوان تجزیه و تحلیل و پردازش کرد تا قابل مشاهده باشد.

دوربین مدار بسته دید در شب یک فناوری امنیتی است که از یک نورافکن مادون قرمز برای تولید تصاویر در شرایط کم نور یا تاریکی استفاده می‌کند.

هنگامی که نور مرئی کافی وجود ندارد، یک روشن کننده مادون قرمز، که معمولا یک LED مادون قرمز است، برای روشن کردن صحنه استفاده می‌شود. تصاویر گرفته شده توسط یک دوربین با حسگر مادون قرمز حساس را می‌توان تجزیه و تحلیل و پردازش کرد تا قابل مشاهده باشد.

بهترین دوربین مدار بسته برای فضای باز

بهترین دوربین مداربسته دید در شب دوربین مداربسته‌ای است که وضوح و قابلیت دید در شب بالایی دارد و برای فضا های باز بسیار مناسب است. بسیاری از دوربین‌های امنیتی می‌توانند در تاریکی ضبط کنند، اما وضوح لازم برای دیدن چهره افراد را ندارند.

دوربین مدار بسته دید در شب
دوربین مدار بسته دید در شب

افکت دید در شب یک تکنیک هنری بود که اولین بار توسط کامپیوتر Commodore Amiga در سال 198 رایج شد و به طور تصادفی کشف شد، زمانی که خالق اثر، پاسی پیتکانن، تلاش کرد پالت رنگ‌های نمایشگر را تغییر دهد. او به طور ناخواسته نمایشگر را با یک جلوه ویدیویی معکوس سفید به رنگ آبی تغییر داد. پیتکانن این اثر را از نظر زیبایی شناختی دلپذیر یافت و این منجر به ایجاد اولین برنامه بر اساس این کشف به نام «پیکاسو» شد. این افکت از آن زمان در سایر برنامه های ویرایش تصویر از جمله Photoshop، MSPaint و PhotoLine پیاده سازی شده است.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

5 / 5. مجموع: 5

Add a Comment

Your email address will not be published.

catgram