خانه » فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران

فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران

پخش کلیه لوازم ساختمانی در تهران، ایمنی، بنایی، کشاورزی، رنگ و ابزارآلات، شیرآلات و کلیه لوازم برقی، پخش عمده محصولات ایرانی و خارجی، الکترودی، نایلون، میخ، طناب، شیلنگ، فرقون، سنگ برش و ساب ایزوگام، تخته بنایی، بشکه، قیر، انواع گونی و عایق، انواع چسب ۱-۲-۳، چسب بتن و کاشی، افزودنی‌‌‌های بتن و اسپیسر.

فروشگاه لوازم ساختمانی قفل و یراق، سیم بکسل، زنجیر و قلاب، لوازم برقی، کابل و پخش مته در سایزهای مختلف، تهیه انواع ابزارآلات از قبیل دسگیره درب و پنجره و … انواعدستکش توری پلاستیکی .

فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران
فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران

مرکز پخش لوازم ساختمانی در تهران

چهار راه گلوبندک ( خیابان ۱۵ خرداد ) جزو بازارهای مهم لوازم ساختمانی است. و مهمترین نکته مثبت این بازار، وجود شیرآلات با قیمت‌های مناسب (کیفیت پایین‌تر) در کنار شیرآلات لوکس و گران است آن هم برای افرادی که از نظر مالی ضعیف هستند.

خیابان شیراز معروف ترین از نظر تامین مصالح ساختمانی و بهداشتی به شمار میرود. فروشگاه های زیادی با انواع محصولات و برندهای متفاوت از کشورهای مختلف از جمله چین، ترکیه، ایران و ایتالیا را می‌توانید در این خیابان پیدا کنید. نکته مهم درباره این خیابان، فراوانی شیرآلات درجه یک و لوکس میباشد که این امر برای افرادی که دنبال ساخت ویلاها و خانه های لوکس و لاکچری هستند و قیمت نیز برایشان مهم نیست صدق میکند.

فروشگاه لوازم ساختمانی تهران

یافتن بهترین فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران در کیکو به همراه آدرس، تصاویر، توضیحات و نظرات همچنین قابلیت مقایسه و نمایش لوکیشن دقیق فروشگاه.

آگهی های منتشر شده ☟

اشتراک گذاری:

4.8 / 5. مجموع: 16

Add a Comment

Your email address will not be published.

تیرچه بلوک
خرید تجهیزات ساختمانی

قیمت تیرچه بلوک

قیمت تیرچه بلوک قیمت تیرچه بتنی, قیمت تیرچه کرومیت از کارخانه 5 متری در تهران و کرج.

مطالعه کامل »
catgram