خانه » فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران

فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران

فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران مرکز پخش لوازم ساختمانی غرب شرق تهران عمده فروشی بورس لوازم بهداشتی ساختمان در تهران.

پخش کلیه لوازم ساختمانی در تهران، ایمنی، بنایی، کشاورزی، رنگ و ابزارآلات، شیرآلات و کلیه لوازم برقی، پخش عمده محصولات ایرانی و خارجی، الکترودی، نایلون، میخ، طناب، شیلنگ، فرقون، سنگ برش و ساب ایزوگام، تخته بنایی، بشکه، قیر، انواع گونی و عایق، انواع چسب ۱-۲-۳، چسب بتن و کاشی، افزودنی‌‌‌های بتن و اسپیسر.

فروشگاه لوازم ساختمانی قفل و یراق، سیم بکسل، زنجیر و قلاب، لوازم برقی، کابل و پخش مته در سایزهای مختلف، تهیه انواع ابزارآلات از قبیل دسگیره درب و پنجره و … انواعدستکش توری پلاستیکی .

فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران
فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران

مرکز پخش لوازم ساختمانی در تهران

چهار راه گلوبندک ( خیابان ۱۵ خرداد ) جزو بازارهای مهم لوازم ساختمانی است. و مهمترین نکته مثبت این بازار، وجود شیرآلات با قیمت‌های مناسب (کیفیت پایین‌تر) در کنار شیرآلات لوکس و گران است آن هم برای افرادی که از نظر مالی ضعیف هستند.

خیابان شیراز معروف ترین از نظر تامین مصالح ساختمانی و بهداشتی به شمار میرود. فروشگاه های زیادی با انواع محصولات و برندهای متفاوت از کشورهای مختلف از جمله چین، ترکیه، ایران و ایتالیا را می‌توانید در این خیابان پیدا کنید. نکته مهم درباره این خیابان، فراوانی شیرآلات درجه یک و لوکس میباشد که این امر برای افرادی که دنبال ساخت ویلاها و خانه های لوکس و لاکچری هستند و قیمت نیز برایشان مهم نیست صدق میکند.

فروشگاه لوازم ساختمانی تهران

یافتن بهترین فروشگاه لوازم ساختمانی در تهران در کیکو به همراه آدرس، تصاویر، توضیحات و نظرات همچنین قابلیت مقایسه و نمایش لوکیشن دقیق فروشگاه.

اشتراک گذاری:

4.7 / 5. مجموع: 15

Add a Comment

Your email address will not be published.

تیرچه بلوک
خرید تجهیزات ساختمانی

قیمت تیرچه بلوک

قیمت تیرچه بلوک قیمت تیرچه بتنی, قیمت تیرچه کرومیت از کارخانه 5 متری در تهران و کرج.

مطالعه کامل »